چهارمین خودکشی هم در دانشگاه شریف تهران رخ داد

آخرین نیوز: دانشجوی کارشناسی‌ارشد رشته ریاضی دانشگاه صنعتی شریف شب گذشته اقدام به خودکشی کرد که با تلاش مسئولان خوابگاه این دانشگاه زنده ماند.

به گزارش فارس، دانشجوی کارشناسی‌ارشد رشته ریاضی دانشگاه‌ صنعتی شریف شب گذشته اقدام به خودکشی کرد اما با اطلاع به موقع دوستان و مسئولان خوابگاه پسران دانشگاه صنعتی شریف زنده ماند.

دانشجوی کارشناسی‌ارشد رشته ریاضی دانشگاه صنعتی شریف ساعت ۱۹:۳۰ شب گذشته ۲۲ اسفندماه، مقدار زیادی قرص استفاده کرد تا به این وسیله اقدام به خودکشی کند اما با اطلاع به موقع دوستان و مسئولان خوابگاه پسران دانشگاه صنعتی شریف به بیمارستان منتقل شد.

بنابر اخبار اولیه، علت خودکشی این دانشجو مسائل عاطفی بوده و ظاهرا قرار بود با دختر مورد علاقه خود ازدواج کند که در این امر ناکام مانده است.

در حال حاضر حال این دانشجو رو به بهبود است و تا ساعاتی دیگر از بیمارستان مرخص خواهد شد.

برپایه این گزارش، طی دو هفته‌ اخیر این دومین اقدام به انتحار در دانشگاه صنعتی شریف است و یکی از دانشجویان دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف نیز به دلیل اقدام به خودکشی در شامگاه روز پنج‌شنبه دوازدهم اسفند درگذشت.

مهدی علی آقایی دانشجوی کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۳۸۷ بود که بنا به اظهارات خانواده‌‌اش دچار برخی مشکلات عاطفی شده بود.

این چهارمین خودکشی دانشجویی در دانشگاه صنعتی شریف است که در سال جاری رخ می دهد. در اواسط اسفند ماه نیز یک دانشجوی دانشکده فیزیک این دانشگاه به دلیل اقدام به خودکشی در گذشت.

/ 0 نظر / 20 بازدید